Big Idea – Twoje studio projektowe

Big Idea to studio projektowe, którego zespół tworzą pasjonaci designu. Jesteśmy młodą perspektywiczną firmą, mającą już na koncie wiele udanych aranżacji. Traktujemy swój zawód jak pasję, co sprawia, że nigdy nie brakuje nam pomysłów na ciekawe urządzenie powierzonej nam przestrzeni. Lubimy niebanalne połączenia i zabawę formą. Uważamy, że w każdym wnętrzu – niezależnie od jego metrażu – drzemie potencjał.  Nasze studio projektowe możesz odwiedzić w Krakowie lub Bochni bądź też nawiązać kontakt online. Nie ważne czy dopiero poszukujesz swojego stylu, czy też masz już jasno ukształtowane gusta estetyczne. Za pomocą drobnych dodatków nadamy Twojemu wnętrzu unikalny charakter i sprawimy, że poczujesz się w nim w pełni u siebie.

Projektowanie i aranżacja mieszkania stanowią zawsze duże wyzwanie. Zwłaszcza dla kogoś, kto nie dysponuje bogatą wiedzą z zakresu architektury. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja wizja zostanie urzeczywistniona, warto podjąć współpracę ze studiem projektowym. W Big Idea Studio nie tylko opracujemy zgodny z Twoimi wytycznymi projekt, ale również zapewnimy Ci kontakt do wiarygodnych podwykonawców. Współpraca z nami to także świetna opcja dla osób, które nie mają czasu, by samodzielnie doglądać postępów prac remontowych. Z myślą o nich wprowadziliśmy do naszej oferty opcję „wykończenia pod klucz”, kiedy to przejmujemy pełny nadzór nad przebiegiem prac, a zleceniodawca wprowadza się do gotowego mieszkania.

Wciąż nie czujesz się przekonany? Oto krótka lista powodów przemawiająca za wyborem studia projektowego wnętrz domów i mieszkań Big Idea:

  • zespół pasjonatów designu, wyznających zasadę, że nie ma brzydkich mieszkań, są tylko źle urządzone,
  • możliwość współpracy online,
  • kontakt do najlepszych fachowców, którzy wiernie zrealizują nasz projekt
  • oszczędność czasu i brak konieczności stałego monitorowania przebiegu prac (opcja „wykończenia pod klucz”)
  • maksymalne wykorzystanie przestrzeni.

Z pomocą naszego studia projektowego wiele domów i mieszkań zyskało nowe życie. Zaproś nas do siebie i przygotuj się na zachwyty ze strony znajomych. Nie kopiujemy rozwiązań, lecz twórczo je rozwijamy. Dlatego teraz to Ty będziesz dyktował trendy!

 

Aranżacje wnętrz prywatnych i publicznych

W naszym studiu projektowym zajmujemy się aranżacją zarówno domów, jak i wnętrz obiektów usługowych zlokalizowanych na terenie Bochni i Krakowa. Tworzymy realistyczne wizualizacje 3D, które pozwalają Klientom już na bardzo wczesnym etapie prac zobaczyć, jak finalnie będzie wyglądało ich wnętrze. Ta innowacyjna metoda minimalizuje ryzyko nieporozumień między architektem a inwestorem, pozwala uniknąć kosztownych pomyłek oraz podnosi poczucie komfortu i satysfakcji Klienta. W naszych projektach umiejętnie łączymy ze sobą walory estetyczne i użytkowe. W Big Idea Studio oferujemy projektowanie i aranżację wnętrz oparte na zasadzie harmonii między designem a funkcjonalnością.

Niewielki metraż nie stanowi dla nas żadnego problemu. Wiemy jak maksymalnie wykorzystać przestrzeń – projekty z naszego portfolio pokazują, że nawet łazienka, która ma niespełna 5m², może sprawiać wrażenie przestrzennej, oczywiście pod warunkiem, że zostanie umiejętnie zaaranżowana. Swoje usługi kierujemy również do osób, które chcą korzystnie sprzedać nieruchomość bądź też podnieść jej wartość przed wynajmem. Rozwiązania zastosowane przez architektów z naszego studia projektowego wydobędą mocne strony lokum i pozwolą zamaskować jego mankamenty. W efekcie atrakcyjność mieszkania w oczach potencjalnych nabywców wzrośnie, co jest szczególnie istotne w warunkach rosnącej konkurencji na mieszkaniowym rynku wtórnym w Krakowie. Usługa home staging od lat świeci sukcesy na rynku amerykańskim, w Polsce należy do stosunkowo nowych, ale dynamicznie rozwijających się dziedzin. Razem z nami odkryjesz moc tego podejścia. Nasza oferta obejmuje również stylizację wnętrz do sesji zdjęciowych. Nie od dziś wiadomo, że profesjonalne fotografie zaaranżowanych wcześniej wnętrz znacząco zwiększają szanse na sprzedaż nieruchomości na atrakcyjnych warunkach.

W Big Idea Studio jesteśmy pozytywnie zakręceni na punkcie designu. W naszym portfolio mamy zarówno projekty wnętrz w domach prywatnych, jak i w obiektach komercyjnych. Działamy na terenie Krakowa i Bochni. Zapraszamy!