Wizualizacje 3D

Dawniej współpraca z architektem czy dekoratorem wnętrz niosła za sobą ryzyko nieporozumień komunikacyjnych. Klienci tkwili w niepewności aż do momentu zakończenia inwestycji, zastanawiając się, czy projektant na pewno dobrze zrozumiał ich wizję, a rezultaty prac spotkają się z ich oczekiwaniami. Nowoczesne rozwiązania technologiczne, takie jak wizualizacje 3D, sprawiły, że problem ten należy już do przeszłości. Pozwalają one stworzyć realistyczną koncepcję wnętrza uwzględniającą rozmieszczenie elementów wyposażenia, materiały, kolory i dodatki. W Big Idea Studio przygotowujemy wizualizacje domów, a także wnętrz komercyjnych. Jeśli jesteś zainteresowany projektem 3D pojedynczego pomieszczenia, również nic nie stoi na przeszkodzie. W swoim portfolio mamy m.in. wizualizacje kuchni, łazienki, salonu, czy pokoju dziecięcego w technologii 3D. Wysoka jakość usług idzie u nas w parze z atrakcyjnymi cenami.

Popularność wizualizacji 3D stale rośnie, a obszar ich zastosowania wykracza daleko poza projektowanie i aranżację wnętrz. Są powszechnie stosowane choćby w branży marketingowej, czy deweloperskiej. Wizualizacje 3D opierają się na stworzeniu bryły interesującego nas pomieszczenia w specjalnym programie komputerowym. Wprawdzie nie przybierają one postaci modelu, który można wziąć do ręki, ale tylko dlatego, że forma cyfrowa stwarza więcej możliwości. Wizualizacje 3D pozwalają m.in. na wirtualny spacer czy oglądanie wnętrza z każdej perspektywy. Kolejne kroki w procesie kreacji profesjonalnych wizualizacji obejmują: nałożenie materiałów i tekstur oraz ustawienie oświetlenia. Tym samym Klient uzyskuje wgląd w to, jak finalnie będzie prezentować się jego lokum. Może również na bieżąco zgłaszać swoje uwagi, wątpliwości, propozycje zmian.

W Big Idea Studio podejmujemy się architektonicznych wizualizacji całych budynków, jak i poszczególnych pomieszczeń. Sen z oczu właścicieli często spędzają kuchnie i łazienki o niewielkim metrażu. Dostępne w naszym portfolio wizualizacje 3D stanowią dowód na to, że nawet łazienka o powierzchni 5 m² może być funkcjonalna i urządzona ze smakiem. Wizualizacje 3D są pomocne nie tylko przy aranżacji wnętrz, ale również przy zakupie własnego „M”. Projekty domów, wzbogacone o wizualizację 3D, dostarczają potencjalnym nabywcom kompleksowych danych i ułatwiają podjęcie życiowej decyzji. Zastosowanie wizualizacji przynosi też korzyści samym deweloperom, podnosząc atrakcyjność oferowanych inwestycji, a tym samym szansę ich sprzedaży.

Wizualizacje architektoniczne 3D kuchni, łazienki, salonu czy sypialni

Obawiasz się, że niewielkie lub nietypowe rozmiary Twojej łazienki zniweczą cały wysiłek projektanta? Wizualizacje architektoniczne 3D powinny rozwiać Twoje wątpliwości. Nie tylko dostarczymy Ci gotowych rozwiązań jak efektywnie zagospodarować małą przestrzeń, ale również przedstawimy je w formie realistycznych wizualizacji 3D, abyś miał pewność jak będzie prezentować się Twoja łazienka, na długo przed tym zanim ekipa remontowa rozpocznie pracę.

Cenisz sobie ekonomiczne rozwiązania?W Big Idea Studio realizujemy wizualizacje 3D w atrakcyjnych cenach. Ponadto nakłady na wizualizacje możesz zawsze zapisać po stronie inwestycji, a nie kosztów. Zaskoczony? Weź jednak pod uwagę, że bez opcji wizualizacji narażasz się na poważne ryzyko. Twoja wizja może rozminąć się z koncepcją architekta. A przeróbki nierzadko są bardzo pracochłonne i dużo kosztują. Wizualizacje architektoniczne 3D uwolnią Cię od wspomnianego ryzyka i pozwolą bez zbędnego stresu i niepokoju oczekiwać na efekt.

Wizualizacje architektoniczne w technologii 3D to nasza specjalność. Działamy na terenie Krakowa i Bochni. Szanujemy Twój czas i pieniądze – wyróżniają nas terminowość i atrakcyjne ceny. Zapraszamy!

Zobacz
nasze projekty

error: Content is protected !!