Home staging

Zastanawiasz się, jak szybko i z zyskiem sprzedać lub wynająć swoje mieszkanie? Twoje „M” na zdjęciach nie prezentuje się zbyt atrakcyjnie? Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałeś tak, to rozwiązaniem Twoich problemów jest profesjonalny home staging. Kraków może pochwalić się dynamicznie rozwijającym się rynkiem nieruchomości, co sprawia, że wymagania Klientów stale rosną. W Big Idea wiemy, jak przygotować oferty, które nie zginą w natłoku konkurencyjnych propozycji i będą generować duży ruch. Pomożemy Ci wydobyć wszystkie atuty Twojego wnętrza, ukryć jego mankamenty, dobrać dodatki czy zaaranżować pomieszczenie na potrzeby sesji fotograficznej. Home staging to jednak nie tylko upiększanie i dobór stylowych akcesoriów. Nasz zespół tworzą doświadczeni architekci, którzy z chęcią podejmą się również bardziej skomplikowanych zleceń, wymagających przeprowadzenia większych prac remontowych. Wybierając usługę home stagingu, oszczędzasz czas i pieniądze. W Krakowie nie mamy sobie równych!

Home staging zasady

Home staging, czyli przygotowywanie przez specjalistów domu pod wynajem lub na sprzedaż, to usługa od lat ciesząca się dużą popularnością w USA, której zalety coraz częściej odkrywają również właściciele nieruchomości w Polsce. Home staging opiera się na zasadzie, że wystylizowane mieszkanie szybciej znajdzie nabywcę, tym samym oszczędzając Twój czas i pieniądze. Wyniki badań oraz nasze doświadczenia pokazują, że wnętrza poddane metamorfozie są sprzedawane w przeciągu kilkunastu dni od zmiany, a do tego wzrasta ich wartość na rynku. Dla Ciebie, jako właściciela nieruchomości, oznacza to, że nie musisz ponosić kosztów utrzymywania ogłoszenia i szybciej finalizujesz transakcję.

Home staging blog

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dostosowując zakres usług do dysponowanego budżetu. Możemy dla Ciebie przygotować projekt zmian wraz z kosztorysem, pozostawiając Ci swobodę ich wdrożenia lub też zaproponować kompleksowe wsparcie w postaci nadzoru autorskiego (m.in. pośrednictwo w zakupie elementów wyposażenia, w kontakcie z podwykonawcami). Chcesz dowiedzieć się więcej o usłudze home stagingu? Zapraszamy na naszego bloga!

Usługa home stagingu poprzedzona jest specjalną konsultacją, w czasie której oceniamy funkcjonalność oraz spójność stylistyczną wnętrz, dokonujemy wstępnych pomiarów i przedstawiamy pierwsze pomysły. Pomożemy Ci dostosować mieszkanie do potrzeb nabywców i zaprezentować je od jak najlepszej strony!